do góry

Turystyka rowerowa

Przewodnik rowerowy "Atlas Rowerowy Doliny Karpia"

 

 Baner Rowerowe Czwartki

Zatorski Urząd Miejski wespół z UKS „Sokół” zapraszają mieszkańców naszej Gminy na przyjemny i zarazem pożyteczny dla zdrowia sposób spędzenia wolnego czasu. Urzędnicy i Zarząd UKS wychodzą z propozycją zainicjowania cyklu rodzinnych wycieczek rowerowych, które odbywać się będą dwa razy w miesiącu (we czwartki) i powiodą uczestników szlakami z wydanego niedawno przez Gminę Przewodnika Rowerowego.

Jest to idea niewątpliwe warta jak najszerszego propagowania, połączenie aktywnego wypoczynku z formą sympatycznej rekreacji a uczestniczącym w wycieczkach towarzyszyć będą młodzi i już utytułowani kolarze z zatorskiego „Sokoła”.

Na zakończenie każdej wycieczki planowane jest wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, natomiast w trakcie rowerowej wyprawy organizowane będą zawody - niespodzianki z nagrodami. Przewidziana jest także nagroda dla osoby, która weźmie udział w największej ilości z planowanych wycieczek.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.zator,pl, w UKS „Sokół” - kontakt Sebastian Żabinski (512 284 558) oraz w Urzędzie Miejskim - Referat Promocji - tel. 33 841 22 15 wewn. 16


Pobierz Nasz przewodnik rowerowy

Szlak rowerowy od zamku w Zatorze do zamku w Graboszycach

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl