do góry
Strona główna / Urząd / Urząd Miejski / Kontakt / Pytanie do burmistrza

Pytanie do burmistrza

Zapraszamy do zadawania pytań bezpośrednio burmistrzowi. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem umieszczonym pod formularzem.

"Pytanie do Burmistrza":

* pola wymagane

Regulamin funkcjonowania rubryki "Pytanie do Burmistrza"

  1. Odpowiedzi na pytania zadane poprzez panel "Zapytaj Burmistrza" udziela Burmistrz Zatora lub wskazana przez niego osoba, najbardziej kompetentna w danym zagadnieniu.
  2. Odpowiedzi udzielane są wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji i obowiązków służbowych Burmistrza i Urzędu.
  3. W panelu zadawania pytań konieczne jest wypełnienie wszystkich pól obowiązkowych i prawidłowe podanie adresu e-mail. W przypadku braku adresu e-mail lub podania nieistniejącego, odpowiedzi nie będą udzielane.
  4. Pytanie może zawierać maksymalnie 1000 znaków.
  5. Po zadaniu pytania na Państwa skrzynkę przyjdzie e-mail potwierdzający prawidłowe wypełnienia formularza, który jednocześnie będzie weryfikacją prawidłowości podanego adresu.
  6. Podane adresy e-mail będą służyły wyłącznie do kontaktu burmistrza i urzędników z Państwem i nie będą publikowane na stronie internetowej, ani też dalej przetwarzane i gromadzone.
  7. Odpowiedzi na pytania będą przesyłane maksymalnie w ciągu 14 dni na Państwa skrzynkę e-mail.
  8. Pytanie może dotyczyć tylko 1 kategorii. W celu zadania kolejnego pytania, należy ponownie skorzystać z panelu "Zapytaj Burmistrza". Można zadać 2 pytania dziennie.
  9. Na pytania, w których znajdują się słowa wulgarne i niecenzuralne, a autor oskarża lub obraża konkretne osoby, odpowiedź nie będzie udzielana.
  10. Użytkowni poprzez panel „Zapytaj Burmistrza”, może przesłać załącznik, w formie .pdf, .jpeg, .doc, .docx, .odt, .txt o maksymalnym rozmiarze 10 MB.
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl