do góry
Strona główna / Urząd / Urząd Miejski / Kontakt / Książka adresowa

Książka adresowa

Numery telefonów

Sekretariat Urzędu

33 841 22 15, 33 841 22 16 wew. 10, pokój 202
Fax: 33 841 02 06,
e-mail: gmina@zator.pl
ESP - Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Burmistrz Zatora

Rada Miejska w Zatorze

dane kontaktowe: Urząd Miejski w Zatorze
33 8412212; 33 8412213; 33 8412215;
Fax: 33 8410 06; e-mail: gmina@zator.pl
Stanowisko Imię i Nazwisko Pokój Nr 
wewnętrzny
E-mail
Burmistrz Zatora Mariusz Makuch 203 10 burmistrz@zator.pl
Sekretarz Zatora
Dział Administracyjny
i Spraw Obywatelskich
Piotr Domagała 104 14 sekretarz@zator.pl
         
Sekretariat Agnieszka Hłond 202 10 gmina@zator.pl
Z-ca Kierownika USC Anita Kurzak 103 20 usc@zator.pl
Biuro
Rady Miejskiej w Zatorze
Marta Fabin 201 29 radamiejska@zator.pl
Ewidencja ludności Magdalena Brusik 102 39 ew.lud@zator.pl
Świadczenia rodzinne
Obsługa OSP
Dorota Szczelina 105 21 swiadczenia.rodzinne@zator.pl
Ewelina Woderska
105 21 swiadczenia.rodzinne@zator.pl
Biuro Obsługi Klienta Olimpia Jarnot - Cudak BOK 40 bok@zator.pl
Martyna Mostowik BOK 40 bok@zator.pl
Skarbnik Zatora
Referat Finansowy
Agata Kudzia 206 22 skarbnik@zator.pl
Referat Finansowy Barbara Bartel – Gibas 205 12 bgibas@zator.pl
Jolanta Zemła  205  12 jolazemla@zator.pl
Agata Zakuła
205 12 akonopka@zator.pl
Referat Podatków,
Dochodów i Kasa
Kierownik Referatu
Edyta Jargus
206 50 ejargus@zator.pl
Bernadeta Bieniek 101 38 podatki@zator.pl
Izabela Skowronek 101 38 podatki@zator.pl
Dorota Przystał
 101  37 wymiar@zator.pl
Sylwia Kozłowska
101 37 podatki@zator.pl
Karolina Grajny 101 36 kasa@zator.pl
Dział Gospodarki Przestrzennej Kierownik Działu Małgorzata Konior 106 19 geodezja@zator.pl
  Maciej Maj  106  19 geodezja@zator.pl 
Z-ca Kierownika Działu Alfreda Głąb 108 28 aglab@zator.pl
Dział Gospodarki Przestrzennej Wiesław Jarosz 108 28 wjarosz@zator.pl
Agnieszka Wiertel 108 28 geodezja@zator.pl
Marzena Mazgaj 107 26 geodezja@zator.pl
Michał Kozak 107 26 geodezja@zator.pl
Dział Inwestycji
i Programów Europejskich
Kierownik Działu
Leszek Bednarski
112 13 inwestycje@zator.pl
Z-ca Kierownika Działu Marcin Stramecki 112 13 inwestycje@zator.pl
  Magdalena Wieliczko 111 23 inwestycje@zator.pl
Magdalena Przejczowska 111 23 inwestycje@zator.pl
Kinga Nowak 111 23 inwestycje@zator.pl
Agnieszka Dąbrowska-Szafran  111 23  inwestycje@zator.pl 
Dział Rozwoju, Oświaty
i Zdrowia
Kierownik Działu
Anna Studencka
210 31 astudencka@zator.pl
Z-ca Kierownika Działu Tomasz Wieliczko 213 16 promocja@zator.pl
Dział Rozwoju, Oświaty i Zdrowia Anna Kubarek 211 15 oswiata@zator.pl
Agata Stanek 211 15

staneka@zator.pl

Małgorzata Firlińska 212 41

mfirlinska@zator.pl

Kamila Brusik
212 43

oswiata@zator.pl

Małgorzata Penkala
212 43 oswiata@zator.pl
Jarosław Momot 110 35 informatyk@zator.pl
Robert Bonar 110 35 informatyk@zator.pl

 

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl