do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc czerwiec 2024 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Kiermasz na rzecz uczennicy z klasy IV technikum WZS 2023-09-19

W dniu 13.09.2023 r. w Wielozawodowym Zespole Szkół w Zatorze odbył się kiermasz na rzecz uczennicy z klasy IV technikum, zmagającej się z chorobą nowotworową. Akcja udowodniła, że społeczność szkolna to rodzina, w której można liczyć na wsparcie i pomocną dłoń. Osób zaangażowanych w przedsięwzięcie nie sposób wyliczyć, ale jedno jest pewne, że wygrywa tylko ta idea, która zagości nie w jednym a w wielu sercach!


Z tego względu  wyrazy WDZIĘCZNOŚCI składamy na ręce pani Dyrektor Marty Bies,   Rodziców klasy IV technikum, którzy upiekli smaczne ciasta, pani Racheli Kasperek, pani Sylwii Marczak-Kubas oraz pani Katarzynie Baran za piękne rękodzieło, firmy „Hana” Sklep Spożywczo-Przemysłowy Anna Górecka, która przekazała produkty umożliwiające przygotowanie zapiekanek oraz hot-dogów, Nauczycielom, Uczniom i Pracownikom szkoły, nie szczędzącym „grosza” i aktywnie włączającym się w propagowanie wolontaryjnego dobra poprzez ręce Dominiki Piętak, Wiktorii Domagały, Martyny Nykiel, Patrycji Góreckiej oraz wszystkich klas technikum żywienia i usług gastronomicznych.

            Mnożąc każdy ułamek szczęścia, przyczyniamy się do tworzenia wspólnoty ludzi wierzącej w to, że siła tkwi w rękach splecionych w osiągnięciu wspólnego celu!!!

Wprowadził: Jarosław Momot 2023-09-19 11:48
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl