do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2023 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Aktualności

Aktualności

XXV Bieg Konstytucji 3 Maja w Rudzach. Znamy wyniki 2023-05-04

Bartosz Jarczok z Ligoty, Tomek Wójcik z Rudz i Piotr Kita z Mszany Dolnej wśród mężczyzn, Aleksandra Jachimczyk - Korbut z Chrzanowa, Sylwia Byrska z Wadowic i Anna Pawlik z Krakowa wśród kobiet. Tak wyglądało podium biegu głównego na 10 km podczas XXV Biegu Konstytucji 3 Maja w Rudzach.

 

 

 

W kategorii mieszkańców Doliny Karpia zwyciężył Tomek Wójcik z Rudz, za nim kolejno uplasowali się: Janusz Gabryś z Podolsza, Tomasz Piegza z Łowiczek, Rafał Staniszek z Grodziska, Maciej Masialski z Podolsza, Michał Dziuba z Rudz, Henryk Fabin z Zatora, Paweł Jargus z Podolsza oraz Jerzy Wójcik z Rudz.

 

 

 

Pełne wyniki zawodów znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Organizatorem zawodów była Rada Sołecka Rudz. Patronatem honorowym imprezę objęli: Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Burmistrz Zatora Mariusz Makuch oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zatorze Stanisław Orlicki. Bieg organizacyjnie wsparł Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze. Organizatorzy dziękują za wsparcie: Radzie Sołeckiej Rudz, Gminie Zator, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego, Powiatowi Oświęcimskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Podolszu, Policjantom z Zatora oraz KPP w Oświęcimiu, Bankowi Spółdzielczemu w Zatorze, firmie EUROWAFEL, Radnemu Rady Powiatu Oświęcimskiego Sławomirowi Momotowi, SUPERMARKETOWI HANA z Zatora, Michałowi Mamoniowi z firmy Antyki i Graty ze Starej Chaty.

Wprowadził: Robert Bonar 2023-05-04 14:00
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl