do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc czerwiec 2022 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Aktualności

Aktualności

60 lat Koła Gospodyń Wiejskich w Podolszu 2022-06-21

 

 

19.06.2022 r. swój jubileusz świętowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Podolszu.

Jubileuszowe uroczystości rozpoczęła uroczysta msza św. polowa, odprawiona przez ks. Jacka Wieczorka przed Domem Ludowym. Oprawę muzyczną zapewnił Zespół Śpiewaczy Kalina z Polanki Wielkiej. Uroczystość prowadził Tomasz Wieliczko z Urzędu Miejskiego w Zatorze.

W uroczystości wzięli udział Franciszka Jarosz Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Podoszlu, Krystyna Kciuk założycielka Koła Gospodyń w Podolszu, Mariusz Makuch Burmistrz Zatora z małżonką,         Ksiądz Jacek Wieczorek proboszcz parafii pw. śśw. Wojciecha i Jerzego w Zatorze, ks. Dariusz Nawara, ks. Bartłomiej Bachleda-Szeliga, Szymon Matyja Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Zatorze, Prezes OSP w Podolszu waz z małżonką, Bogusław Bartula Radny Powiatu Oświęcimskiego, Prezes LKS Skawa Podolsze z małżonką, Maciej Masialski Radny Gminy Zator, Elżbieta Mostowik Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze, Piotr Januszyk Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Podolszu, Renata i Adam Kosowscy, Panie z KGW Polanka Wielka, KGW Wieprz oraz Przewodniczące i członkinie Kół Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich z Gminy Zator.

Jubileusz 60 lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Podolszu to czas gratulacji i życzeń, ale także miłych wspomnień i wielu wzruszeń.  O wszystkich większych wydarzeniach z życia nie tylko Koła, ale całej wsi opowiedziała Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Podolszu Franciszka Jarosz. 60 lat temu, w 1962 roku powstało Koło Gospodyń Wiejskich w Podolszu. Przez wszystkie lata, które minęły od założenia do dzisiejszego jubileuszu, działało prężnie, trwale wpisując się w historię lokalnej społeczności. 

Gratulacjom dla Pań z KGW w Podolszu od zaproszonych gości nie było końca …

„Życzymy Wam niesłabnącej energii, którą w sobie macie, a którą zarażacie innych – to niezwykła umiejętność, żeby przyciągać ludzi, którzy chcą pomagać i chcą działać. W dniu jubileuszu życzymy kolejnych aktywnych lat społecznej działalności. Wszystkie jesteście wspaniałe, pełne energii, zapału i humoru.”

Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Podolszu gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych lat wspaniałej działalności!

Wprowadził: Robert Bonar 2022-06-21 08:06
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl