do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc czerwiec 2022 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Dwie firmy z Zatorskiej Strefy Inwestycyjnej laureatami pierwszej edycji plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022 2022-06-10

Podczas uroczystej Gali 8  czerwca w Warszawie zaprezentowano laureatów pierwszej edycji plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022. W gronie wyróżnionych 18 polskich firm znalazły się dwie z Zatora: Firma Lemarplol Sp. z o. o. oraz Protech Sp. z o. o.


Konkurs organizowany przez firmę doradczą Deloitte jako jedyny na świecie tak szczegółowo i skrupulatnie przygląda się firmom i weryfikuje ich podejście do prowadzenia biznesu. Nie jest to ocena osiąganych wyników finansowych, ale wdrożonej strategii oraz sposobów zarządzania zasobami i kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa.

Best Managed Companies to autorski plebiscyt ustanowiony w 1993 r. przez Deloitte Private w Kanadzie. Obecnie jest prowadzony już w kilkudziesięciu krajach, a kolejne są zainteresowane jego wdrożeniem. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą skrupulatny proces weryfikacji, analizowane są ich kompetencje, procesy i strategia, w odniesieniu do najlepszych praktyk zarządczych stosowanych w przedsiębiorstwach prywatnych na świecie. W tym roku po raz pierwszy odbyła się polska edycja programu, której laureaci zostali zaprezentowani podczas uroczystej Gali finałowej w Warszawie.

Zwycięzcy plebiscytu są wyłaniani przez niezależne jury, a cały proces jest transparenty i obiektywny, dzięki sprawdzonemu systemowi Deloitte, działającemu od 30 lat na skalę globalną.

 

 

 

 

Umożliwia on ocenę umiejętności i praktyk zarządczych każdej firmy w czterech obszarach: stworzonej oraz realizowanej strategii oraz wynikających z nich wizji i misji; zasobów firmy: zarówno materialnych, jak i niematerialnych; zbudowanej kultury organizacyjnej; oraz systemu nadzoru i raportowania. 

Serdecznie gratulujemy znamienitego wyróżnienia.

 

Wprowadził: Robert Bonar 2022-06-10 09:54
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl