do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2021 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Energylandia zwycięzcą międzynarodowego konkursu Worldofparks - Awards 2020 2020-11-18

   W tegorocznym głosowaniu organizowanym przez worldofparks.eu wzięło udział 30 tys. osób, które wybrały swoje ulubione obiekty rozrywkowe na świecie. Głosować można było w czterech kategoriach tj. na najlepszą nowość w europejskim parku rozrywki, najlepszego europejskiego producenta atrakcji w parkach rozrywki, najlepszą kolejkę górską oraz najlepszą przejażdżkę tematyczną. Nagroda Worldofparks w 2020 roku obchodziła swoją rocznicę, ponieważ była wręczana po raz dziesiąty.

   Głosowanie odbyło się w dniach od 30 października - 8 listopada i wyłoniło najlepsze atrakcje oferowane przez znane parki rozrywki na świecie. Pierwsze dwa miejsca na podium w kategorii „najlepszy rollercoaster w europejskim parku rozrywki” zajęły Zadra i Hyperion!.

   Prestiżowe nagrody potwierdzają, że Energylandia jest jednym z najlepszych parków rozrywki w Europie. Miejmy nadzieję, że pandemia osłabnie w przyszłym roku na tyle, że pozwoli zatorskim parkom rozrywki jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Energylandia zwycięzcą Worldofparks-Awards 2020

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia z Zatora odnotował kolejny wielki sukces. W konkursie Worldofparks-Awards 2020 zdobył aż dwie prestiżowe nagrody.

Wprowadził: Robert Bonar 2020-11-18 20:29
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator Plac Marszałka
Józefa Piłsudskiego 1,
32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl