do góry
Strona główna / Urząd / Urząd Miejski / Kontakt / Książka adresowa

Książka adresowa

Numery telefonów

Sekretariat Urzędu

33 841 22 15, 33 841 22 16 wew. 10, pokój 202
Fax: 33 841 02 06,
e-mail: gmina@zator.pl
ESP - Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Burmistrz Zatora

Rada Miejska w Zatorze

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Pokój

Nr wewnętrzny

E-mail

 

Burmistrz

Mariusz Makuch

203

sekretariat

burmistrz@zator.pl

Dział Administracyjny i Spraw Obywatelskich - Sekretarz

Piotr Domagała

104

211

14

31

sekretarz@zator.pl

oswiata@zator.pl

Sekretariat

Agnieszka Hłond

202

10

gmina@zator.pl

 

Marta Fabin

201

29

radamiejska@zator.pl

 

Barbara Paliwoda

105

21

bpaliwoda@zator.pl

 

Elżbieta Wasiela

102

39

ew.lud@zator.pl

 

Dorota Szczelina

105

21

swiadczeniarodzinne@zator.pl

z-ca Kierownika USC

Anita Głażewska

103

20

usc@zator.pl

 

Wanda Drzyżdżyk

BOK

40

bok@zator.pl

 

Olimpia Jarnot-Cudak

BOK

40

bok@zator.pl

Dział Finansowy - Skarbnik

Agata Kudzia

206

22

skarbnik@zator.pl

 

Barbara Rybarz

110

43

brybarz@zator.pl

 

Jolanta Zemła

110

43

jzemla@zator.pl

 

Anna Studencka

205

12

astudencka@zator.pl

 

Barbara Bartel – Gibas

205

12

bgibas@zator.pl

Referat Podatków, Dochodów i Kasa

Edyta Jargus

205

12

ejargus@zator.pl

 

Małgorzata Firlińska

101

37

podatki@zator.pl

 

Bernadeta Bieniek

101

38

podatki@zator.pl

 

Agata Konopka

101

38

akonopka@zator.pl

 

Grażyna Skulska

101

36

kasa@zator.pl

Dział Gospodarki Przestrzennej

Małgorzata Konior

108

19

geodezja@zator.pl

 

Andrzej Wojtaszek

107

26

awojtaszek@zator.pl

 

Wiesław Jarosz

106

28

wjarosz@zator.pl

 

Alfreda Głąb

108

19

aglab@zator.pl

Dział Inwestycji i Programów Europejskich

Leszek Bednarski

112

13

inwestycje@zator.pl

z-ca Kierownika Działu

Marcin Stramecki

112

13

inwestycje@zator.pl

 

Magdalena Wieliczko

111

23

inwestycje@zator.pl

 

Maciej Maj

111

23

inwestycje@zator.pl

 

Marzena Mazgaj

111

23

inwestycje@zator.pl

Dział Rozwoju, Oświaty i Zdrowia

Karol Matyjasik

104

211

14

31

oswiata@zator.pl

 

Magdalena Brusik

211

15

oswiata@zator.pl

z-ca Kierownika Działu

Tomasz Wieliczko

212

16

promocja@zator.pl

Informatyk

Jarosław Momot

212

35

informatyk@zator.pl

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl