do góry
Strona główna / Urząd / Urząd Miejski / Kontakt / Książka adresowa

Książka adresowa

Numery telefonów

Sekretariat Urzędu

33 841 22 15, 33 841 22 16 wew. 10, pokój 202
Fax: 33 841 02 06,
e-mail: gmina@zator.pl
ESP - Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Burmistrz Zatora

Rada Miejska w Zatorze

Stanowisko Imię i Nazwisko Pokój Nr 
wewnętrzny
E-mail
Burmistrz Zatora Mariusz Makuch 203 sekretariat burmistrz@zator.pl
Sekretarz Zatora
Dział Administracyjny
i Spraw Obywatelskich
Piotr Domagała 104 14 sekretarz@zator.pl
Sekretariat Agnieszka Hłond 202 10 gmina@zator.pl
Z-ca Kierownika USC Anita Głażewska 103 20 usc@zator.pl
Biuro
Rady Miejskiej w Zatorze
Marta Fabin 201 29 radamiejska@zator.pl
Ewidencja ludności Elżbieta Wasiela 102 39 ew.lud@zator.pl
Świadczenia rodzinne
Obsługa OSP
Dorota Szczelina 105 21 swiadczeniarodzinne@zator.pl
Aneta Piasecka 105 21 swiadczenia.rodzinne@zator.pl
Biuro Obsługi Klienta Olimpia Jarnot - Cudak BOK 40 bok@zator.pl
Martyna Kosowska BOK 40 bok@zator.pl
Skarbnik Zatora
Referat Finansowy
Agata Kudzia 206 22 skarbnik@zator.pl
Główny Specjalista ds. Księgowości Oświatowej Anna Studencka 110 41 astudencka@zator.pl
Referat Finansowy Barbara Bartel – Gibas 205 12 bgibas@zator.pl
Iwona Czopek - Bartnik  205  12  
Małgorzata Firlińska 110 43 mfirlinska@zator.pl
Jolanta Zemła 110 43 jolazemla@zator.pl
Referat Podatków,
Dochodów i Kasa
Edyta Jargus 205 12 ejargus@zator.pl
Dorota Przystał 101 37 wymiar@zator.pl
Bernadeta Bieniek 101 38 podatki@zator.pl
Grażyna Skulska  101  38 podatki@zator.pl
Izabela Skowronek 101 36 kasa@zator.pl
Dział Gospodarki Przestrzennej Małgorzata Konior 108 19 geodezja@zator.pl
Z-ca Kierownika Działu Alfreda Głąb 106 28 aglab@zator.pl
Dział Gospodarki Przestrzennej Maciej Maj 108 19 geodezja@zator.pl
Marzena Mazgaj 107 26 geodezja@zator.pl
Michał Kozak 107 26 geodezja@zator.pl
Wiesław Jarosz 106 28 wjarosz@zator.pl
Dział Inwestycji
i Programów Europejskich
Leszek Bednarski 112 13 inwestycje@zator.pl
Z-ca Kierownika Działu Marcin Stramecki 112 13 inwestycje@zator.pl
Dział Inwestycji i Programów Europejskich Magdalena Wieliczko 111 23 inwestycje@zator.pl
Magdalena Przejczowska 111 23 inwestycje@zator.pl
Wioletta Kuzia 111 23 inwestycje@zator.pl
Kamila Przystał 111 23 inwestycje@zator.pl
Dział Rozwoju, Oświaty
i Zdrowia
Karol Matyjasik 211 31 oswiata@zator.pl
Z-ca Kierownika Działu Tomasz Wieliczko 212 16 promocja@zator.pl
Dział Rozwoju, Oświaty i Zdrowia Magdalena Brusik 211 15 oswiata@zator.pl
Anna Kubarek 211 15 oswiata@zator.pl
Jarosław Momot 212 35 informatyk@zator.pl
 
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl