do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc styczeń 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

W każdą środę o godz. 17:00, telewizyjna Czwórka (TV4) będzie emitować reportaż poświęcony przedsięwzięciom zrealizowanym z Funduszu Szwajcarskiego 2016-09-07

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj startuje kampania "Partnerstwo dla rozwoju" prezentująca efekty różnorodnych projektów zrealizowanych z funduszy Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW).  W każdą środę o godz. 17:00, przez najbliższe 8 tygodni, telewizyjna Czwórka (TV4) będzie emitować reportaże poświęcone przedsięwzięciom zrealizowanym z Funduszu Szwajcarskiego.

Odcinek poświęcony realizowanemu przez Gminę Zator projektowi pt. "Dolina Karpia - szansa na przyszłość" zostanie wyemitowany 7 września 2016r. o godz. 17:00 na antenie TV4. Zachęcamy do oglądania programu.

W ramach promocji projektów zaprezentowane zostaną m.in. nałęczowski hotel na drzewach, Muzeum Ziemi Leżajskiej, Dolina Karpia w Zatorze, Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach, Komenda Główna Policji. W rolę przewodników po wspomnianych przedsięwzięciach, wcielą się m.in. Kinga Preis, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Cieszyński, Ewa Wachowicz (Odcinek o Dolinie Karpia), Joanna Orleańska.

Poniżej dokładny harmonogram emisji.

 

Wszystkie odcinki będą dostępne także na internetowej platformie www.ipla.tv.

zobacz film na platformie ipla

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl