do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

W każdą środę o godz. 17:00, telewizyjna Czwórka (TV4) będzie emitować reportaż poświęcony przedsięwzięciom zrealizowanym z Funduszu Szwajcarskiego 2016-09-07

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj startuje kampania "Partnerstwo dla rozwoju" prezentująca efekty różnorodnych projektów zrealizowanych z funduszy Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW).  W każdą środę o godz. 17:00, przez najbliższe 8 tygodni, telewizyjna Czwórka (TV4) będzie emitować reportaże poświęcone przedsięwzięciom zrealizowanym z Funduszu Szwajcarskiego.

Odcinek poświęcony realizowanemu przez Gminę Zator projektowi pt. "Dolina Karpia - szansa na przyszłość" zostanie wyemitowany 7 września 2016r. o godz. 17:00 na antenie TV4. Zachęcamy do oglądania programu.

W ramach promocji projektów zaprezentowane zostaną m.in. nałęczowski hotel na drzewach, Muzeum Ziemi Leżajskiej, Dolina Karpia w Zatorze, Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach, Komenda Główna Policji. W rolę przewodników po wspomnianych przedsięwzięciach, wcielą się m.in. Kinga Preis, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Cieszyński, Ewa Wachowicz (Odcinek o Dolinie Karpia), Joanna Orleańska.

Poniżej dokładny harmonogram emisji.

 

Wszystkie odcinki będą dostępne także na internetowej platformie www.ipla.tv.

zobacz film na platformie ipla

Wprowadził: Karol Matyjasik 2016-09-02 12:23
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl