do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2020 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Urząd Miejski w Zatorze przypomina 2017-02-23

Urząd Miejski w Zatorze przypomina, że zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy obowiązuje kontenerowy system gromadzenia i zbiórki odpadów komunalnych. Właściciel nieruchomości zobowiązany jest do wyposażenia nieruchomości w niezbędną liczbę pojemników do gromadzenia odpadów. Pojemniki na odpady muszą posiadać pokrywę, dwukołowy system jezdny i być wykonane z polietylenu niskociśnieniowego o wysokiej odporności na działanie promieni UV, uszkodzenia mechaniczne i niskie temperatury.

Dopuszcza się możliwość zbierania odpadów komunalnych zmieszanych lub pozostałości z segregowania odpadów komunalnych, w workach o pojemności 120 l w kolorze czarnym wykonanych z folii LDPE, sporadycznie w przypadku okresowego i krótkotrwałego wytwarzania większej ilości odpadów komunalnych zmieszanych, stanowiących uzupełnienie pojemników, jednak nie więcej niż 2 razy w roku.

Niedopuszczalne jest, aby w workach gromadzony był popiół. Worki zawierające popiół lub inne ciężkie odpady komunalne nie będą odbierane.

Wprowadził: Karol Matyjasik 2017-02-22 14:00
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl