do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc kwiecień 2018 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Turniej Piłki Nożnej z Zatorzanką 2017-07-07

„Tuniej piłki nożnej z Zatorzanka” pod taka nazwa Zarząd Klubu  zorganizował turniej piłkarski dla grupy żaków i orlików dla uświetnienia obchodów Dni Karpia w rocznicę  725 lat powstania naszego miasta.

W dniu 1 lipca rozgrywki z boiska przy ul. Parkowej przeniesiono na orlika w Palczowicach, gdyż aura w tym dniu nie rozpieszczała młodych zawodników. Do rywalizacji  w grupie żaków/rocznik 2008 i mł/ przystąpiły trzy drużyny LKS Zatorzanka , LKS Palczowice oraz drużyna Astry Spytkowice. Mecze między drużynami były zacięte ,zawodnicy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w sportowej rywalizacji. A  przybyli na obiekt  rodzice i znajomi głośno  dopingowali swoje pociechy. Już przed turniejem ustalono ,iż wszyscy uczestnicy będą zwycięzcami  więc nie stopniowano końcowej kolejności. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz napoje i słodycze od organizatorów. A oto wyniki spotkań w grupie żaków:

LKS Palczowice-LKS Zatorzanka 2-1

LKS Palczowice –Astra Spytkowice 6-2

LKS Zatorzanka-Astra Spytkowice 5-3

Po zakończeniu turnieju żaków do rywalizacji przystąpili trochę starsi zawodnicy ,a więc orliki /rocznik 2006 i mł/. Na turniej przyjechały drużyny LKS Gród Grodzisko oraz LKS Wisła Łączany ,a organizator LKS Zatorzanka wystawiła dwie drużyny w tej kategorii.   Pomimo ,iż w sezonie piłkarskim jest przerwa wakacyjna  , poziom i zaangażowanie zawodników był wysoki  ,w każdej z drużyn można było zobaczyć chłopców  ,którzy już posiadają bardzo dobre umiejętności gry w piłkę nożna. a trenerzy szczególnie wypatrywali „perełek „piłkarskich”.  Tak jak we wcześniejszym turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali medale oraz napoje i słodycze.

Wyniki spotkań orlików

Zatorzanka I  -  Grodzisko       1-2

Łączany   -       Zatorzanka II   3-0

Grodzisko -     Łączany           1-1

Zatorzanka II-   Zatorzanka I   0-7

Zatorzanka I – Łączany          2-2

Zatorzanka II-  Grodzisko        0-1

 Tekst i foto: Dominik Celej

Wprowadził: Martyna Kosowska 2017-07-07 08:02:58
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl