do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2020 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Szkołę w Graboszycach odwiedziła jej była uczennica, zawodniczka UKS SOKÓŁ. 2019-10-24

Szkołę w Graboszycach odwiedziła jej była uczennica, zawodniczka UKS SOKÓŁ.

            Gdy po kilku latach wracamy do swojej szkoły podstawowej zawsze towarzyszą temu emocje. Gdy po latach wraca się w takiej roli, w jakiej do swojej  szkoły w Graboszycach wróciła Gabriela Wojtyła, emocje były jeszcze większe.

Dokładnie 10 lat po tym, jak uczennica szkoły w Graboszycach usłyszała o sekcji kolarskiej w zatorskim UKS SOKÓŁ podczas prezentacji organizowanej dla uczniów, Gabriela odwiedziła szkołę by stanąć po drugiej stronie i opowiedzieć o swoim sportowym życiu.

            W międzyczasie, podczas tych lat, zdobyła kilkanaście medali Mistrzostw Polski i jeden Akademickich Mistrzostw Świata. Młodzież podczas spotkania zadawała bardzo ciekawe pytania, na które Gabriela udzieliła wyczerpujące odpowiedzi, opowiadając o tym jak wygląda życie sportowca. Uczniowie mogli też dokładnie poznać sprzęt jakim dysponuje nasza zawodniczka i zobaczyć rower, na którym będzie startować w przyszłym sezonie. Był też czas na autografy, rozmowy w kuluarach i wspomnienia szkolnych lat. Spotkanie trwało blisko dwie godziny a swoje wspomnienia, była uczennica wymieniła również ze swoimi nauczycielami.

Efektem spotkania jest wspólny trening, na który uczniowie umówili się już z Gabrielą.

 

Wprowadził: Jarosław Momot 2019-10-24 14:05
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl