do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc październik 2018 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Siatkarski wtorek ligi siatkówki dziewcząt i chłopców 2018-01-10

Areną  zmagań  IV  turnieju MINI siatkówki dziewcząt i chłopców tym razem były Wadowice. Wtorkowe popołudnie, które chwilę wcześniej  wypełnione było obowiązkami szkolnymi, nie stanowiło przeszkody, by resztę dnia spędzić właśnie z siatkówką. To były  wspaniałe godziny gry, zabawy, sporych emocji, pięknych zwycięstw.

UKS SOKÓŁ Zator, w tym turnieju reprezentowały  jedna ekipa  dziewcząt oraz cztery zespoły chłopców.  Z turnieju na turniej widać jak wszystkie drużyny, swoją motywacją i pracą,  wykazują progres poziomu sportowego. Przez to,  zajęcie wysokiego miejsca w turnieju, nie jest prostym zadaniem.

Ola, Angelika, Zuza oraz Julka z racji wysokiej pozycji  w klasyfikacji generalnej,  zostały przyporządkowane do niełatwej grupy, w której poradziły sobie bardzo dobrze i awansowały do kolejnej fazy z pierwszego miejsca. Układ kolejnych rozgrywek, przy dobrej postawie naszych zawodniczek, pozwolił na zajęcie 6 miejsca na 14 sklasyfikowanych drużyn dziewcząt i utrzymanie wysokiej, trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Na duże brawa zasluguje UKS SOKÓŁ Zator 2 chłopców, którzy pod wodzą Jolanty Kajtoch, kolejny raz bez przegranego meczu,  wygrywają turniej chłopców . O tym, że każdy turniej to zupełnie inna rywalizacja, świadczy fakt, że ekipa UKS  SOKOŁ Zator 1 będąca brązowymi medalistami poprzedniego turnieju tym razem musiała zadowolić się 7 miejscem. Tuz za nimi sklasyfikowały się kolejno drużyna UKS SOKÓŁ 4 oraz  SOKÓŁ 3.

W turnieju udział wzięło ponad sto zawodniczek i zawodników.

Jak potoczy się kolejny, V już turniej rozgrywek ligi MINI siatkówki ? Jak tym razem ułoży się tabela ? Odpowiedź już 20 stycznia w hali ZSO Zator. ZAPRASZAMY od godz. 9:30.

 

Justyna Jurkiewicz

 

Fot. Sebastian Żabiński

 

 

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl