do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc czerwiec 2018 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Razem zagospodarowaliśmy tydzień wakacji. 2017-07-13

Pierwszy tydzień lipca dla dwudziestu uczestników zajęć w TMZZ zakończył się radośnie, co widać na wszystkich zdjęciach .

 Co złożyło się na tak miłą  atmosferę ? Ciekawe zajęcia warsztatowe (z bibuły, drewna, makaronu, gałganków, tektury, zakrętek) , nowe zabawy integracyjne, konkursy , quizy i te zajęcia ,które sprawdzają się od lat , czyli zajęcia taneczne z fitness latina z Panią Lindą Balonek. Oczywiście nie zabrakło historii  725 letniego Zatora (Quest „Spacerem po stolicy Doliny Karpia” zaliczyli wszyscy potwierdzając to stosowną pieczęcią). Jeden dzień spędziliśmy w urokliwym gospodarstwie agroturystycznym „ Na Rozstajach” , które prowadzi bardzo gościnny Pan Franciszek Działowy .

Każdy uczestnik otrzymał na zakończenie od Sekretarza Gminy Pana Piotra Domagały pamiątkowy magnes upamiętniający 725 - lecie Zatora i medal od organizatorów zajęć ( czyli TMZZ) oraz wszystkie wykonane własnoręcznie na zajęciach warsztatowych prace .

Uczestnicy podziękowali sponsorom : Urzędowi Miasta i Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz opiekunom : Małgorzacie Bernowskiej, Ewie Koczurkiewicz, Marii Malinkiewicz , Annie Kruk ,Marii Madej, Zofii Szlachetko, Lindzie Balonek , Krystynie Zaporowskiej.

Dziękuję rodzicom za zaufanie dla naszych akcji wakacyjnych , dziękuję sponsorom i wymienionym imiennie członkom TMZZ za poświęcony czas oraz podzielenie się swoimi umiejętnościami i pasjami z dziećmi.

Odbierając podziękowania od zadowolonych uczestników zostałam poproszona, aby wakacje z TMZZ za rok były dłuższe i cokolwiek to znaczyło , ja potraktowałam jako wyraz wielkiego zadowolenia z tego co udało się nam zrobić dla najmłodszego pokolenia Zatorzan po raz dziewiąty z rzędu.

Tekst i foto: Maria Fila

Wprowadził: Martyna Kosowska 2017-07-13 09:48:26
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl