do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc luty 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Oferta pracy: PRACOWNIK GOSPODARCZY 2019-02-05

PRACOWNIK GOSPODARCZY
Miejsce pracy : Zator, woj. małopolskie
BIBP Sp. z o. o.
32-640 Zator
Ul. Stanisława Staszica 19
TEL: 601 973 116

Opis stanowiska:
•    Dbanie o utrzymanie porządku w budynku i na terenie przyległym
•    Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji
•    Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynku
•     Drobne prace magazynowe

Wymagania:
•    Wykształcenie  zawodowe
•    Sumienność, punktualność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań
•    Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
•     umowę o pracę
•    pracę w systemie jednozmianowym

Wprowadził: Martyna Kosowska 2019-02-05 14:46
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
gmina@zator.pl