do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc styczeń 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Oferta pracy: Magazynier 2019-01-09

Firma z branży opakowań bag in box dla przemysłu spożywczego w związku z rozwojem działalności poszukuje osób na stanowisko Magazynier.

Miejsce pracy: SSE Zator
Rodzaj pracy : Pełny etat
Zakres obowiązków:

przyjmowanie dostaw towarów do magazynu(odbiór jakościowy i ilościowy)
przechowywanie towaru
kompletowanie paczek do wysyłki
obsługa wózka widłowego
przygotowanie surowców do produkcji we właściwych ilościach oraz jego przyjmowanie na magazyn po wykonanej produkcji
posługiwanie się systemem identyfikacji towarów
prowadzenie i kontrolę dokumentacji magazynowej
bieżące monitorowanie zapasów magazynowych
utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

Wymagania

doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
umiejętności pracy w zespole
samodzielności i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
uprawnienia do obsługi wózka widłowego
dokładność, odpowiedzialność i uczciwość
dobra organizacja pracy

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
wynagrodzenia stałe
pracę w systemie I-zmianowy
niezbędne narzędzia pracy
miła atmosfera pracy

tel.730202309
e-mail administracja@bibp.pl
W tytule maila proszę wpisać: PRACA – MAGAZYNIER

W nadsyłanych ofertach proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
gmina@zator.pl