do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Młodzież Zatorzanki kompletuje kolejne zwycięstwa i sukcesy. 2018-06-07

Już dwie kolejki przed zakończeniem ligi okręgowej Juniorzy Starsi  Zatorzanki zostali mistrzami Ligi. Zwycięstwo w meczu „na szczycie” z drużyną z Chrzanowa 2-0 przypieczętowało mistrzostwo  i jest przepustką do ligi wojewódzkiej juniorów, w której zawodnicy z Zatora występowali dwa sezony wcześniej. Cały sezon był bardzo dobry w wykonaniu  drużyny, która ma duży potencjał.

Trampkarze Zatorzanki również świetnie radzą sobie  w lidze okręgowej ,gdzie  zajmują drugie miejsce, ale zwycięstwo w ostatnim meczu z prowadzącą Sołą Oświęcim pozwala  im walczyć do końca o mistrzostwo ligi. Trampkarze rozpoczęli też rozgrywki turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” ,gdzie w Bulowicach w turnieju powiatowym nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli.  W dniu 5 czerwca  na obiektach Zatorzanki w Zatorze został rozegrany Turniej Rejonowy Małopolski Zachodniej „Piłkarska Kadra czeka”  organizowany przez Powiatowe  Zrzeszenie LZS .  W turnieju miały wziąć udział mistrzowie powiatów z Małopolski Zachodniej ,wstawiły się jednak trzy drużyny. Zatorzanka zwyciężyła w tym turnieju ,a przeciwnikami byli zawodnicy Naroża Juszczyn(3-0) oraz Orbity Bukowno (2-0).Zwycięstwo z Orbitą było rewanżem za poprzedni rok, w którym zawodnicy z Bukowna zwyciężyli  i doszli do finałów ogólnopolskich ,gdzie w Zamościu zajęli 3 miejsce. Trampkarze Zatorzanki  awansowali po do turnieju wojewódzkiego, który rozegrany będzie w Krakowie Swoszowicach.

Młodzicy Zatorzanki również bardzo dobrze  radzą sobie w lidze powiatowej, gdzie ustępują miejsca tylko Unii Oświęcim. Podobnie  jak trampkarze Młodzicy zwyciężyli w turnieju” Mała piłkarska kadra czeka” w Osieku i  zagrają już 12 czerwca  w turnieju rejonowym Małopolski Zachodniej.

Orliki występują na turniejach ,które rozgrywane są na sztucznej murawie na orlikach, zawodnicy tej grupy to dwie drużyny, które radzą sobie dobrze w swoich grupach, a w ostatnim turnieju w Palczowicach pewnie zwyciężyli. 

Skrzaty Zatorzanki pilnie trenują i jeszcze z większym zaangażowaniem uczestniczą w turniejach. Wszystkie spotkanie naszej najmłodszej drużyny są pełne radości i optymizmu ,a jakość piłkarska prezentowana przez zawodników rewelacyjna. W turniejach w których brali udział całkowicie dominowali na boiskach. Zarząd klubu zorganizował dla tej drużyny kilka sparingowych spotkań  między  innymi ze szkółką piłkarską  z Brzeźnicy oraz ze szkółką piłkarską  Ruchu Chorzów. Szczególnie wyjazd  Busem do Chorzowa z rodzicami na to spotkanie był dużym przeżyciem dla chłopców , a zdecydowane  zwycięstwo  jeszcze większą radością dla rodziców.

Informacja oraz galeria na stronie klubu "Zatorzanka" - zapraszamy
Wprowadził: Jarosław Momot 2018-06-07 09:39
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl