do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Lekkoatleci SOKOŁA zdobywali medale podczas Igrzyska dzieci szkolnych - Bielany 2018 2019-01-02

Nie próżnowali nasi młodzi sportowcy UKS SOKÓŁ  podczas przerwy świąteczno-noworocznej. Oprócz organizowanych treningów siatkarzy i kolarzy, nasi najmłodsi lekkoatleci, 28-go  grudnia wyjechali na zawody organizowane w Bielanach. Łupem okazało się być kilkanaście zdobytych medali oraz wiele radości ze sportowej rywalizacji.

W biegu wahadłowy chłopców z rocznika  2009 i młodszych, najlepszymi  okazali się  Leon Paliwoda 1 miejsce i Marcel Piela 2 miejsce. Wśród chłopców z rocznika 2006 na drugim miejscu uplasował się Dawid Korczyk a tuz za nim był Jakub Kamiński. Również dziewczęta w tej konkurencji stanęły na podium – srebro wywalczyła Karolina Bercol a brąz Aleksandra Szwagrzyk. Skok w dal dziewcząt to kolejne medale dla Oli i Karoliny, które odpowiednio zajęły miejsca drugie i trzecie. Chłopcy w skoku w dal również zajęli miejsca 2 i 3. Autorami tych wyników był Dawid Korczyk i Jakub Kamiński. Wśród młodszych roczników srebro i brąz dla Leona Paliwody i Jana Mamonia, którzy dołożyli jeszcze złoto Jan i srebro Leon w rzucie piłka lekarską. Rzut piłką lekarska dzieci starszych to kolejne 3 medale zawodników z Zatora – Kuba Kamiński srebro a brąz wywalczyli Karolina i Dawid.

Następne zawody już wkrótce w Brzeszczach. Tymczasem zapraszamy chętnych na zajęcia prowadzone przez UKS Sokół dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się codziennie w hali ZSO Zator. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 512284558.

 

 

Wprowadził: Martyna Kosowska 2019-01-02 09:29
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl