do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc maj 2020 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Zator 2019-10-15

Uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w poniedziałek 14 października br. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze

W sali widowiskowej zebrali się dyrektorzy oraz grono nauczycielskie ze szkół zarządzanych przez gminę, a także stypendyści oraz uczniowie Szkół Podstawowych, Wielozawodowego Zespołu Szkół  w Zatorze wraz z rodzinami.

Burmistrz Zatora otwierając podziękował dyrektorom placówek oświatowych oraz nauczycielom za zaangażowanie i ich ogromny wkład w kształcenie dzieci i młodzieży Gminy Zator.

W czasie gali wręczono nagrody Burmistrza Zatora, które otrzymali dyrektorzy i nominowani nauczyciele z Zespołu Szkół Ogólnokształcacych w Zatorze, Wielozawodowego Zespołu Szkół w Zatorze, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Podolszu, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w  Graboszycach, Zespołu Szkoły i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Grodzisku, Szkoły Podstawowej w Laskowej, Szkoły Podstawowej w Smolicach, Samorządowego Przedszkola w Zatorze i Przedszkola w Rudzach.

Głównym punktem uroczystości było wręczenie stypendiów za wybitne wyniki nauczania oraz inne wysokie osiągnięcia. Burmistrz Zatora wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Zatorze po raz pierwszy wręczyli aż 34 stypendia w ramach Programu Stypendialnego Gminy Zator za Wyniki w Nauce oraz 6 stypendiów za szczególne osiągnięcia, dla uczniów wybitnie uzdolnionych w różnorodnych dziedzinach.

Wprowadził: Jarosław Momot 2019-10-15 11:23
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl