do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc wrzesień 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Urząd / Aktualności

Aktualności

Bardzo dobry występ naszych zawodników w Reprezentacji Polski podczas Pucharu Świata 2019-06-12

Trenerów Kadry zapewne zadowolili swą postawą. Kibicom dali naprawdę dobrą dawkę emocji. Sobie sprezentowali najlepszy wynik i radość z progresu formy. – Nasi zawodnicy z SUPERIOR ZATOR reprezentowali Polskę na Pucharze Świata w kategorii U23! Reprezentowali i naprawdę zrobili to znakomicie.

W Nowym Mescie Na Morave, znanym również z Biathlonowego Pucharu Świata, odbyła się druga edycja Pucharu Świata MTB XCO. To najwspanialsza impreza na kuli ziemskiej przyciągająca nie tylko wszystkich najlepszych zawodników, ale przede wszystkim kilkudziesięciotysięczną rzeszę fanów tego sportu. Takim zainteresowaniem i takim dopingiem może się pochwalić niewiele światowych imprez sportowych.

Gabriela Wojtyła finalnie na 30 miejscu wśród  ponad 70 zawodniczek , a Michał Topór 54 spośród około 130 najlepszych zawodników z całego świata. Może to nie są miejsca na podium, ani topowa 10, ale w obecnych naszych warunkach, wygrywać z wieloma zawodnikami grup zawodowych oraz być liderami kadry narodowej , to naprawdę bardzo dobry rezultat naszych kolarzy z UKS SOKÓŁ SUPERIOR Zator.

tekst: UKS Zator
foto: Piotr Staroń

 

Wprowadził: Karol Matyjasik 2019-06-12 15:19
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl
zamknij