08-12Najmłodsi piłkarze z Zatora wygrywają Halowy Turniej Mikołajkowy Żaków i Młodzików

19-09Awans Skawy Podolsze w Pucharze Polski
Drużyna piłkarska Skawy Podolsze awansowała do IV rundy / półfinał na szczeblu podokręgu oświęcimskiego /  rozgrywek Pucharu Polski .
17-09Trampkarze „Zatorzanki” ponownie najlepsi w powiecie oświęcimskim
W turnieju wzięło udział 5  zespołów Nowa Wieś, Zator i Osiek, Malec i Polanka Wielka.Trampkarze „Zatorzanki” przeszli przez turniej jak „burza” gromiąc wszystkich przeciwników...
22-08LETNI OBÓZ PIŁKARSKI 2014 z LKS ZATORZANKA
Po raz trzeci świetny ośrodek  AZALIA w Węgierskiej Górce, miejscowości położonej nad rzeką Sołą na zboczach Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego, niedaleko Żywca gościł zawodników ,opiekunów i trenera LKS Zatorzanka.
09-07Turniej piłki nożnej drużyn 6-cio osobowych na obiektach LKS ZATORZANKA
W dniu  6 lipca  Zarząd Klubu LKS Zatorzanka  włączając się w organizacje obchodów „Świeta Karpia” zorganizował turniej „dzikich „drużyn   6-cio osobowych na obiekcie LKS Zatorzanka.
01-07Najmłodsi piłkarze Zatorzanki zwyciężają w kolejnym turnieju
W dniu  28 czerwca  2014 r na orliku w Baczynie /powiat suski/  rozegrany został Turniej  Żaków /rocznik 2003 i młodsi/  o puchar Wójta Budzów organizowany przez klub „Strzelec Budzów” oraz rodziców dzieci
27-06II MIEJSCE TRAMPKARZY „ZATORZANKI” W WOJEWÓDZTWIE
Trampkarze LKS Zatorzanka 26 czerwca wyjechali na turniej wojewódzki do Krakowa – Swoszowic aby walczyc o awans do turnieju ogólnopolskiego. Turniej ten organizowany był przez wojewódzkie zrzeszenie LZS –„Piłkarska Kadra Czeka”.
09-06Młodzicy „Zatorzanki” najlepsi w powiecie oświęcimskim

26-05Trampkarze i Młodzicy „Zatorzanki” najlepsi w Rejonie Małopolski Zachodniej
LKS Zatorzanka gościła  na swoich obiektach młodych piłkarzy na  Turnieju  Rejonowym  Trampkarzy i Młodzików organizowany przez powiatowe zrzeszenie LZS –„Piłkarska Kadra Czeka”.
02-05Trampkarze „Zatorzanki” najlepsi w powiecie oświęcimskim
W dniu 1 maja 2014 r na boiskach LKS Brzeziny w Osieku został rozegrany Turniej Powiatowy Trampkarzy organizowany przez powiatowe zrzeszenie LZS –„Piłkarska Kadra Czeka”. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy : Grupa A; Przeciszów, Nowa Wieś, Zator i Osiek...
02-05UCZCZENIE DNIA KANONIZACJI JANA PAWŁA II PRZEZ LKS ZATORZANKA
W ten dzień, czyli 27 kwietnia 2014 r. (niedziela) młodsi zawodnicy trenujący w klubie LKS ZATORZANKA pojechali z inicjatywy P.  Ewy Wolanin (tak, jak 3 lata temu w DNIU BEATYFIKACJI PAPIEŻA) na wycieczkę zafundowaną przez KLUB...
18-03LKS ZATORZANKA na obozie zimowym W JAWORZYNCE 10.02.2014r. – 14.02.2014r.
Trampkarze i Juniorzy  LKS ZATORZANKA przebywali w czasie ferii zimowych 2014 na obozie piłkarskim w CENTRUM WYPOCZYNKOWO-SZKOLENIOWYM w miejscowości Jaworzynka – gmina Istebna (Beskid Śląski). Ośrodek jest malowniczo położony w Jaworzynce Trzycatek  z przepięknym widokiem na doliny potoków Krężelki i Czadeczki i okoliczne szczyty górskie.
12-02Gminne Turnieje halowe Drużyn Młodzieżowych
W dniach 04 i 06 lutego na hali sportowej przy ZSO w Zatorze odbyły się turnieje halowe w piłce nożnej drużyn młodzieżowych z terenu Gminy Zator.
03-02II miejsce Juniorów Zatorzanki w turnieju "Adamex Cup"
Dnia 01.02.2014r na Hali sportowej w Spytkowicach odbyła się kolejna edycja turnieju Adamex Cup w kategorii Junior Młodszy. W turnieju wzięło udział aż 11 drużyn. Zawodnicy Zatorskiego klubu walczyli w grupie kolejno z :
03-02Finały Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej w kategorii Junior Młodszy
Dnia 26.01.2014r odbyły się w Kętach Finały Powiatowego Turnieju halowej piłki nożnej w kategorii Junior Młodszy. Młodzi zawodnicy Zatorskiego klubu mierzyli się kolejno :
14-11Runda Jesienna w wykonaniu LKS „Zatorzanka”
Przed sezonem seniorzy LKS „Zatorzanka”  integrowali się na dwudniowym pobycie na ciepłych źródłach w Szaflarach. Początek sezonu zawodnicy  rozpoczęli od kilku wygranych, w meczach sparingowych, jak również Pucharu Polski, w którym dotarli aż do półfinału na szczeblu podokręgu. Do kadry dołączyło kilku nowych zawodników, co dobrze rokowało przed rozpoczynającą się rundą jesienną.
24-06Wielki sukces młodych piłkarzy Zatorzanki
Trampkarze starsi  Zatorzanki Zator zwyciężyli I Ligę Okręgową Małopolski Zachodniej pokonując w ostatnim meczu sezonu na własnym stadionie Skawę Wadowice 6:3. Tym samym wywalczyli prawo gry w Lidze Małopolskiej Trampkarzy, która jest najwyższą ligą dla młodzieży w tym wieku. Grają tutaj drużyny renomowanych klubów - Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Sandecja Nowy Sącz czy Unia Tarnów...
28-05II miejsce naszych najmlodszych pilkarzy w powiatowych eliminacjach turnieju „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”.
W dniu 22.05.2013 r. w Oświęcimiu na stadionie MOSiR ul. Legionów 15 odbył się XIII turniej piłki nożnej dla chłopców i dziewcząt „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”. W turnieju tym brały udział drużyny w skład, których wchodzili uczniowie Szkół Podstawowych klas od I do III...
06-05Młodzi piłkarze "Zatorzanki" wygrywają kolejny turniej
W dniu 03.05.2013 r. na terenie klubu sportowego „Górnik” Brzeszcze zorganizowany został turniej piłki nożnej chłopców do lat dziesięciu (rocznik 2003 i młodsi).
02-05LKS "Zatorzanka" - Start Rundy Wiosennej !
Wszystkie kategorie wiekowe klubu LKS „Zatorzanka” Zator rozpoczęły już walkę w rundzie wiosennej o mistrzostwa swoich lig !
25-02Turniej Halowy w Piłce Nożnej Miasta i Gminy Zator Juniorów Starszych i Trampkarzy Starszych
Dnia 24 lutego 2013r o godzinie 10:30 w hali przy ZSO w Zatorze odbył się Gminny Juniorów starszych/rocznik 1994 i młodsi /oraz tramkarzy starszych/rocznik 1998 i młodsi/ .W turnieju juniorów starszych wzięły udział trzy drużyny:
18-02Halowy Gminny turniej piłki nożnej w Zatorze.
Dnia 17.02.2013r na hali sportowej przy ZSO w Zatorze odbył się gminny turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zator . W turnieju wzięły udział trzy drużyny Juniorów  młodszych/rocznik 1996 i młodsi/ oraz trzy drużyny trampkarzy młodszych/rocznik 2000 i młodsi/ z naszej Gminy :
13-02Puchar Burmistrza Zatora dla LKS Zatorzanki
W dniu 10.02.2013r. na hali w Zatorze odbył się Gminny turniej halowy. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny: LKS Zatorzanka Zator, LKS Palczowice, LKS Skawa Podolsze, LKS Gród Grodzisko. Każdy zespół rozgrywał ze sobą spotkanie, mecz trwał 20 minut.Trener Zatorzanki  Marcin Folga powołał na ten turnuiej  dziesięciu zawodników:                        
01-02ZDOBYLI PUCHAR!!! - VIII turniej o Puchar Prezesa LKS "ORZEŁ" Wieprz dla LKS ZATORZANKI ZATOR
W dniu 26.01.2013r. drużyna seniorów udała się na turniej halowy do Wieprza.Nasza drużyna pojechała jako obrońca Pucharu wywalczonego rok temu.Trener Marcin Folga zabrał ze sobą 10 zawodników...
03-05Młodzież z LKS Zatorzanka uczciła beatyfikację Jana Pawła II
W dniu 1 maja 2011 roku drużyna żaków uczestniczyła w wycieczce na Groń Jana Pawła II i Leskowiec. Celem wyjazdu była pielgrzymka szlakiem papieskim do kaplicy na Groniu w Dniu Beatyfikacji Jana Pawła II oraz doskonalenie wytrzymałości fizycznej zawodników poprzez wędrówki górskimi szlakami...
07-02Wicemistrzostwo trampkarzy młodszych
6 lutego w kęckiej hali odbył się ostatni finał turnieju powiatowego w piłce halowej. Tym razem głównymi aktorami byli trampkarze młodsi. Finał ten zakończył się sensacyjną wygraną piłkarzy z Chełmka. Zawodnicy "Zatorzanki" wywalczyli drugie miejsce, a główny faworyt "Unia" Oświęcim rozgrywki zakończyła na trzeciej pozycji.
31-01Udany weekend młodzieży "Zatorzanki"
W ostatnią sobotę i niedzielę stycznia drużyny "Zatorzanki" z powodzeniem brały udział w powiatowym turnieju piłki halowej...
31-01Piłka halowa- osiągnięcia młodych piłkarzy z Zatora
Mimo zimy młodzi piłkarze z Zatora nie próżnują - oprócz intensywnych treningów współzawodniczą również na halach. Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi wynikami naszej młodzieży w spotkaniach piłki halowej.
Ilość odwiedzin: