do góry
Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc styczeń 2019 następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail.

Strona główna / Aktualności

Aktualności

FOTOGALERIA Zatorska Gala Przedsiębiorczości 2018 2018-02-02

Fotorelacja dostępna także na portalu kulturalnypowiat.pl

1 lutego br. w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze odbyła się Zatorska Gala Przedsiębiorczości – cykliczne spotkanie przedstawicieli samorządu z przedsiębiorcami z Gminy Zator.

Podczas uroczystości zostały wręczone Nagrody Gospodarcze oraz Wyróżnienia Burmistrza Zatora „Złota Łuska” dla najlepszych firm, które w 2016 i 2017 roku w znaczącym stopniu wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców i przyczyniły się do społeczno – gospodarczego rozwoju Gminy Zator.

Zgodnie z Uchwałą Nr LII/402/14 Rady Miejskiej w Zatorze z dnia 28 stycznia 2014r. Nagrody i Wyróżnienia Gospodarcze Burmistrza Zatora „Złote Łuski” przyznawane są w następujących kategoriach:

1) „Złota Łuska” w kategorii „Firma Roku”

2) „Złota Łuska” w kategorii „Promotor Turystyki”

3) „Złota Łuska” w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne

W 2018 roku rekomendowano łącznie 16 przedsiębiorców do wyróżnienia i nagrodzenia nagrodą gospodarczą „Złota Łuska”.

I tak podczas Zatorskiej Gali Przedsiębiorczości nagrodzono i  wyróżniono następujące firmy:

Wyróżnienia gospodarcze Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Firma Roku” otrzymały: Batekhome, Bongoinvest, Eurowafel sp. z o. o. Sp. k. i Protech sp. z o. o.

Nagrodę gospodarczą Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Firma Roku” otrzymało przedsiębiorstwo Płoszczyca sp. z o. o.

Wyróżnienia i Nagrodę Gospodarczą w kategorii „Firma Roku” wręczyli: Burmistrz Zatora Mariusz Makuch oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zatorze Stanisław Orlicki

Wyróżnienia gospodarcze Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Promotor Turystyki” otrzymały: Energylandia, Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy Karpik i Zatorland.

Nagrodę Gospodarczą Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Promotor Turystyki” otrzymała firma Skarby Doliny Karpia Sp. z o. o.

Wyróżnienia i Nagrodę Gospodarczą w kategorii „Promotor Turystyki” wręczyła razem z Burmistrzem Przewodnicząca Komisji Budżetowo Gospodarczej Barbara Gołda.

Wyróżnienia gospodarcze Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne” otrzymali: Adamex Sp. z o. o. Sp. k., Bank Spółdzielczy w Zatorze, Ośrodek Caritas w Zatorze, English School Dolina Karpia i Fundacja Przywołaj Uśmiech.

Nagrodę gospodarczą Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne” otrzymała firma Kulturalny Powiat.

Wyróżnienia i Nagrodę Gospodarczą w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne” wręczyła razem z Burmistrzem Pani Elżbieta Mostowik Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze.

Z inicjatywy Burmistrza Zatora została przyznana także nagroda specjalna którą otrzymała firma Lolly Polly Urbańscy Sp. z o. o. Sp. k.

Na zakończenie uroczystości wystapił zespół muzyczny "ThreeX".

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
E-mail:
gmina@zator.pl