do góry
Strona główna / Gospodarka / Aktualności

Aktualności

Oferta pracy: sprzedawca w sklepie z pamiątkami. 2019-02-05

Firma Lemarpol Sp. z o. o. poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: sprzedawcy w sklepie z pamiątkami.

Zakres zadań:

  • kompleksowaodpowiedzialnośćzasprzedaż,
  • reprezentowaniefirmywobecdostawców,
  • przyjmowanieoraztworzeniezamówień,
  • wprowadzaniefakturdosystemuComotel,
  • weryfikowanie stanów magazynowych,
  • dbanieoporządekwsklepieinamagazynie,
  • obsługaklientów,
  • rozpatrywanie

Wymagania:

  • znajomośćobsługikasyfiskalnej,
  • gotowośćdopracywróżnedniwtygodniu(włączającsobotyiniedziele),
  • łatwośćnawiązywaniakontaktów,
  • wykształcenieconajmniejśrednie.

Mile widziane również:

  • znajomośćjęzykaangielskiego,
  • doświadczenienapodobnymstanowisku,
  • zainteresowanierynkiem

Co oferujemy?

  • umowęopracę,
  • premieuznaniowe,
  • zaplecze

Preferowana data rozpoczęcia pracy: 01.03.2019

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@zatorland.pl.

Uprzejmieinformujemy,żeskontaktujemysięzwybranymiosobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 2016 poz. 922). Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Sp. z o.o. z siedzibą  05-850 Koprki, ul. Poznańska 478. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wprowadził: Martyna Kosowska 2019-02-05 15:10
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
gmina@zator.pl