do góry
Strona główna / Gospodarka / Aktualności

Aktualności

Oferta pracy: PRACOWNIK GOSPODARCZY 2019-02-05

Firma Lemarpol Sp. z o. o. poszukuje osób chętnych do pracy w Parku Rozrywki ZATORLAND na stanowiska:

- PRACOWNIK GOSPODARCZY

Preferowana data rozpoczęcia pracy: 01.03.2019

Zakres zadań:

  • koszenie trawników,
  • dbanie i pielęgnacja zasadzonych roślin
  • utrzymanie czystości na terenie parku rozrywki
  • wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • kultura osobista
  • komunikatywność, samodzielność
  • dyspozycyjność również w weekendy
  • punktualność, rzetelność

Oferujemy:

  • umowęopracęlubumowęzlecenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pewne i terminowe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info@zatorland.pl.

Uprzejmieinformujemy,żeskontaktujemysięzwybranymiosobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 2016 poz. 922). Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Sp. z o.o. z siedzibą  05-850 Koprki, ul. Poznańska 478. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wprowadził: Martyna Kosowska 2019-02-05 15:08
Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
Urząd Miejski Zator
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 32-640 Zator
Telefon:
+48 33 841 22 12
gmina@zator.pl